fbpx

Towards a New Humanity, rooting in Compassion, Love and Sacred Wisdom

O Maanie

Kiedy nawiążemy kontakt z naszym prawdziwym Ja, wszystko zacznie nam sprzyjać  w odnalezieniu balansu i harmonii i będziemy mogli aktywnie kształtować  naszą teraźniejszość i przyszłość.

Będąc dzieckiem Maan był w stanie pomóc ludziom poprzez nakładanie na nich rąk. Przychodzącym  do domu w odwiedziny gościom, robił zabiegi w okolicach  głowy lub pleców,  po których czuli ulgę. Z biegiem czasu zapomniał jednak o swoim darze i wybrał  karierę w finansach. Pomimo dużego sukcesu zawodowego zawsze czuł, że czegoś brakowalo w jego życiu.  Czuł, że jego życie nie miało głębszego sensu i wymiaru duchowego. Jego życie uległo jednak zmianie gdy dowiedział sie, że ma guza w mózgu.  To spowodowało w nim głęboką wewnętrzną przemianę i duże zmiany w  stylu życia, diecie i w jego rozumieniu funkcji naszego ciala, umysłu i duszy. Co więcej, ku zdziwieniu lekarzy, wyleczył sie z guza metodami naturalnymi.

Maan praktykuję medycynę komplementarna od 1998, ukończył kurs Amatsu w Anglii oraz studiował Psychoterapię, Terapię Czaszkowo-Krzyżowa, Szamanizm, Jogę i Medytację.

Maana zawsze interesowała możliwość wykorzystania muzyki w terapii więc opracował zaawansowaną metodę uzdrawiania, wykorzystującą moc  Dzwięku, Oddechu I Energii, która pozwala uwolnić blokady z ciała Fizycznego, Duchowego i Emocjonalnego. Terapia dzwiękiem jest bardzo skuteczna i działa na ludzi niezależnie od ich kulturowego, religijnego czy społecznego pochodzenia. Powołaniem Maana stało się pomaganie ludziom w ponownym nawiązaniu kontaktu ze swoim prawdziwym ja, w celu wyzwolenia nieograniczonej siły transformacji i uzdrawiającej mocy, którą mamy  w sobie.

Maan odkrył, że stłumione emocje mają zasadniczy  wpływ  na nasze życie.  Większość z nas ma w podświadomości uraz albo traumę, która wymaga uzdrowienia.

Maan stworzył termin „Uzdrawianie Pokoleniowe” , kiedy odkrył istnienie problemów, które dotykają nas i nasze rodziny. Problemy te są często przekazywane  z pokolenia na pokolenie, dopóki ktoś nie stawi im czoła i ostatecznie je rozwiąże. Proces „Uzdrawiania Pokoleniowego” ,  który stworzyl, pomaga rozwiązać  pokoleniowe problemy raz na zawsze.

W 2011 Maan założył ConnectingWithin, pierwszą w Irlandii Akademię Uzdrawiania Dzwiękiem, aby zwiększyć swiadomość ludzi w zakresie terapii komplementarnych. Od tego czasu Uzdrawianie dzwiękiem w połączeniu z Uzdrawianiem Pokoleniowym i Uwalnianiem emocji pomogło wielu ludziom z różnymi dolegliwościami i wyzwaniami,  poczynając  od duchowej potrzeby odkrycia swojej prawdziwej natury po depresję, cukrzycę, stwardnienie rozsiane i wiele innch.

 

 

 

 

 

Copyright © 2017 ConnectingWithin